KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099089
nr 1209 9089
George Sanh, Hamnmotiv, signerad. Olja på duk, 64x53
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 19:32:32
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)